Know More

Projects

Image

Düğün

Hayalinizi kurduğunuz güzel anları misafirlerinizle paylaşabileceğiniz muhteşem bir düğün organizasyonu saray Davet ve Balo´da sizleri ve misafirlerinizi bekliyor. Merkezi bir konumda bulunan saray Davet ve Balo salonu bölgenin en bilinen ve tanınan davet salonu olarak karşınızda. Salonumuz 500 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabilmektedir.

Düğün Salonu profesyonel ekibi, zengin davet menüsü eşliğinde mutlu anlarınıza kavaklı´da ev sahipliği yapıyor.

Nişan

Profesyonel organizasyon ekibimiz ile evlilik öncesi provanız olan Nişan organizasyonunuzu saray Davet ve Balo Salonu olarak en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Organizasyonunuzun her türlü ayrıntısı uzman kadromuz tarafından düşünülmekte ve sizler için görkemli bir organizasyon hazırlamaktayız. Konularınızın başını döndürecek bu özel gününüz için saray Davet ve Balo Salonunu tercih etmenin farkını hissedeceksiniz. Salonumuzda 500 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekteyiz.

beylikdüzünün´nın en lüks ve ferah salonu sizleri bekliyor.
Image
Image

Kına

saray Davet ve Balo Salonu olarak kına gecesi organizasyonunuz için alanında profesyonel bir ekip ile sizlere unutulmayacak kına geceleri için hizmet veriyoruz.

Kına gecesi, yüzyıllardır devam eden geleneklerimizden olup, yapılış şekilleri değişse de yine özelliğini koruyan bir kültürdür. Aynı zamanda diğer organizasyonlar için gerekli alt yapıya sahip olmakla birlikte Özel gün kutlamaları, Doğum günü organizasyonları, Evlilik teklifi organizasyonları, Toplu Yemekler ve Toplantılar için de oldukça iddaalıyız.

Mekanımızda 500 kişiye kadar misafirleri ağırlama imkanımız mümkündür. beylikdüzü´da kına gecesi organizasyonları için bizi arayabilirsiniz.

Sünnet

Beylikdüzü´nın en gözde salonunda saray Davet´de erkekliğe ilk adımda kusursuz bir sünnet organizasyonu yaşamak için sizlerin yanındayız.

Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz ve muhteşem gösteriler ile sunumlarımızın yer alacağı bu muhteşem gecede sizlere en iyi organizasyonu sunacağız. 500 misafire kadar ağırlama işlemini başarılı bir şekilde sunacağıız salonumuzda sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.
Image
Image

Mevlüt

Dini organizasyonlar ve mevlütleriniz için bölgenizde tercih edebileceğiniz yemekli veya yemeksiz paketlerimiz bulunmaktadır. saray Davet ve Balo Salonu Beylikdüzü´da yer almakta olan ve 500 kişilik olan davet salonunda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Detaylar ve fiyatlandırma için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Davet

[11:34 PM, 7/8/2020] Mohsen Mohseni Tork: saray Davet ve Balo Salonu olarak kurumsal davetlerde nefis menülerle damak tadınıza hitap ediyor ve lezziz menülerimizi denemek için sizleride tesisimize bekliyoruz. Kurumsal firmaların düzenlemiş olduğu yıl sonu eğlenceleri, iş toplantıları, bayi toplantıları vb.. gibi organizasyonlara uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.

500 Kişiye kadar ağırlama yapabildiğimiz tesisimizde en uygun fiyatlardan sizlerde hizmet alabilirsiniz.
[11:35 PM, 7/8/2020] Mohsen Mohseni Tork:
Image
saray-davet
© 2020, saate24.ir

Subscribe Our Newsletter

We don't spam tho!

Search